szybka-dostawa
Dostawę zamówień obsługuje inPOST

Odbierz swoje zamówienie
w jednym z 16 000 paczkomatów
w Polsce.

Historia Twojego BOX’a zaczyna się w momencie złożenia zamówienia, kiedy pojawi się ono w naszym systemie, powiadamiamy o tym fakcie dział produkcji, która następnie przygotowuje kolejne zamówienie pysznych krówek. Następnie są one pakowane, umieszczane we wcześniej przygotowanym box’ie. Kurier odbiera Twój box, który do 48 godzin dostarczany jest do wybranego przez Ciebie paczkomatu. 

JUŻ OD 5,99PLN DOSTAWA DO PACZKOMATU

Darmowa dostawa już od 195zł

szybka-dostawa
Dostawę zamówień obsługuje inPOST

Twoje zamówienie dostarczymy również pod same drzwi za pośrednictwem kuriera inPOST.

Jeśli wolisz aby Twoje zamówienie zostało dostarczone pod same drzwi, to żaden kłopot, oferujemy również dostawy kurierskiem za pośrednictwem firmy inPost. Na etapie zamówienia, możesz wybrać również opcję dostawy kurierem pod wskazany adres. 

JUŻ OD 9,99PLN DOSTAWA KURIEREM inPOST

Darmowa dostawa już od 195zł

oferta-kredytowa
Zapłać przelewem on-line, kartą lub blikiem również przy odbiorze box'a.

Wygodne płatności on-line

Wybierz wygodny dla Ciebie sposób płatności, możesz zapłacić kartą, przelewem błyskawicznym bezpośrednio z Twojego banku lub Blikiem. Możesz również za zamówienie zapłacić przy paczkomacie, poza kodem odbioru otrzymasz link do e-płatności. 

KARTA ZAMÓWIENIA
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Twoje dane osobowe zostaną wykorzystane do przetworzenia zamówienia, zapewnienia obsługi w całej witrynie oraz do innych celów opisanych w naszej Polityce prywatności
Zacznij pisać, aby zobaczyć produkty, których szukasz.